Perunika

Pirmiausia, ko gero, reiktų trumpai papasakoti apie Auksines Smiltis (Golden Sands). Vienas didesnių šio kurorto magnetų – Juodosios jūros skalaujamas paplūdimys. Tai vienas švariausių ir geriausių smėlio paplūdimių visoje Europoje, turintis mėlynosios vėliavos sertifikatą. Gultai su skėčiais prie jūros mokami, tačiau mėgstantys taupyti saulės voniomis gali mėgautis gulėdami ant rankšluosčių.

 

Skaityti

Viva Club

 

Viva Club viešbutis yra tame pačiame Auksinių Smilčių (Golden Sands) miestelyje kaip ir Perunika, tik kiek tolėliau nuo centro. Sugrįžti į šį kurortą traukė puikios oro sąlygos, šilta jūra, nebrangus alus ir pokerio kambarys.

 

Atokesnį viešbutį rinkomės neatsitiktinai, mat su žmona laukėmės dukrytės ir norėjosi, kad nereikėtų nerimauti dėl garsios muzikos ar triukšmaujančių paauglių. Nors viešbučio pavadinimas skamba itin jaunatviškai, poilsį šiame viešbutyje mums rasti vis tik pavyko.
Skaityti

Edelweiss

 

Pačiame miestelio pakraštyje esantis Edelweiss viešbutis mūsų atostogoms su dukryte tiko, mat norėjome apsistoti kuo toliau nuo centrinės gatvės šurmulio ir linksmybių iki paryčių. Pats viešbutis mums pasirodė ramus, tvarkingas ir labiausiai mėgstamas turistų iš Vokietijos, Lenkijos, Rusijos bei Baltarusijos. Mūsų nuomone, viešbutis labiau atitinka 3, o ne 4 žvaigždučių standartus.

Nors Bulgarijoje svečiavomės jau trečią kartą, tačiau tik šiame viešbutyje susidūrėme su susikalbėjimo problema. Angliškai buvo galima susišnekėti tik su mergina iš registratūros ir keliais barmenais. Visi kiti darbuotojai net ir rusiškai nekalbėjo (arba kalbėjo labai minimaliai). Tad kartais tekdavo gestais paaiškinti, ko tau reikia.

Skaityti