POKERIO KAMBARIAI

Esu laisvalaikio žaidėjas. Nesinaudoju pagalbinėmis programomis. Žaidžiu pakankamai retai. Internete žaidžiu atrankas į gyvus turnyrus. Tai yra pagrindinis kriterijus, kuriuo vadovaujuosi, kai renkuosi, kur žaisti. Todėl šiai dienai mano mėgstamiausi:


Unibet – nuosavą tinklą kuriantis kambarys. Organizuoja atrankas į Unibet Open. Kasmet vyksta 4 turnyrų mini serijos įspūdingose vietose. Pagrindinio turnyro detalės: įpirka – €1,100; startinis žetonų kiekis – 30,000; lygių trukmė – 60 minučių. Serijos metu be pagrindinio turnyro ir atrankų į jį, vyksta 4-5 šalutiniai turnyrai.

Unibet pokeris buvo pristatytas kaip naujovė ir skynė laurus prestižiniuose apdovanojimuose:
Innovation in Poker – EGR Awards 2014
Innovation in Poker – EGR Awards 2015
Poker Innovation of the Year – European Poker Awards 2015


betsafe Lietuvoje pokerį žaisti kviečia TonyBet kambaryje. Organizuoja atrankas į gyvus turnyrus, kurių įpirkos prasideda nuo €100. Visame pasaulyje dėl Open Face Chinese pokerio išgarsėjęs kambarys jau ne kartą rengė ir gyvas šios rūšies serijas. Tiesa, vizualiai šis virtualus pokerio kambarys sudėliotas kiek neįprastai, todėl susilaukia prieštaringų vertinimų.


kachkis.com yra tinklaraštis, kuriame pateikiama įvairi informacija bei asmeninė nuomonė įvairiomis temomis, tarp kurių yra ir azartiniai lošimai.

Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia azartinių lošimų reklamą, todėl būdami Lietuvos Respublikos teritorijoje, privalote palikti šią svetainę. Priešingu atveju, Jūs prisiimate atsakomybę ir atsirandančias pasekmes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *