LAŽYBŲ BENDROVĖS

Vos sulaukęs pilnametystės susidomėjau azartiniais lošimais. Kaip ir dauguma, pradėjau nuo poros litų „tapetų“, kuriais bandžiau išlošti solidžią sumą. Vėliau atsirado noras „perprasti sistemą“, todėl daug „mirkau internete“ ieškodamas informacijos bei aktyviai dalyvaudamas specializuotuose forumuose. Galima teigti, jog nuo 2001-ųjų esu laisvalaikio lošėjas.

Kuomet manęs klausia, kokia yra geriausia lažybų bendrovė, atsakau klausimu „koks yra geriausias automobilis?“. Priklauso nuo poreikių. Ir netgi konkrečios situacijos, t.y. norimos baigties. Tokios „smulkmenos“ kaip krepšinio taškų skaičiavimo politika (tik pagr. laikas, ar įskaičiuojant pratęsimą), teniso rezultato fiksavimas, vienam iš žaidėjų pasitraukus dėl traumos ir pan., kiekvienu individualiu atveju padeda apsispręsti, kurioje bendrovėje atlikti statymą. Šiai dienai mano mėgstamiausios kontoros: betsafe.lt, OlyBet ir Pinnacle.

2010 metais į Lietuvos lošimų rinką įsiveržęs TonyBet prekinis ženklas, prie kurio vystymo teko prisidėti ir pačiam vėliau (2017) virto į betsafe. Jaunas ir ambicingas kolektyvas nuolat domisi lošimų rinkos naujovėmis, gerina paslaugų kokybę bei ženkliai remia Lietuvos sportą.

Pinnacle nesiūlo papildomų pinigų, neturi plačios pasiūlos, tačiau pagrindinėms baigtims dažnu atveju turi aukščiausius koeficientus.


kachkis.com yra tinklaraštis, kuriame pateikiama įvairi informacija bei asmeninė nuomonė įvairiomis temomis, tarp kurių yra ir azartiniai lošimai.

Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia azartinių lošimų reklamą, todėl būdami Lietuvos Respublikos teritorijoje, privalote palikti šią svetainę. Priešingu atveju, Jūs prisiimate atsakomybę ir atsirandančias pasekmes.