Viva Club

Viva Club

 

Viva Club viešbutis yra tame pačiame Auksinių Smilčių (Golden Sands) miestelyje kaip ir Perunika, tik kiek tolėliau nuo centro. Sugrįžti į šį kurortą traukė puikios oro sąlygos, šilta jūra, nebrangus alus ir pokerio kambarys.

 

Atokesnį viešbutį rinkomės neatsitiktinai, mat su žmona laukėmės dukrytės ir norėjosi, kad nereikėtų nerimauti dėl garsios muzikos ar triukšmaujančių paauglių. Nors viešbučio pavadinimas skamba itin jaunatviškai, poilsį šiame viešbutyje mums rasti vis tik pavyko.

Aprašymas

 

Lokacija
Nuo Varnos oro uosto iki Auksinių Smilčių kurorto vos 17 kilometrų. Man labai patinka, kuomet kelionė nuo oro uosto iki viešbučio tetrunka pusvalandį. Nors skrydis ir neilgas (poros valandų), bet ir po tokio nesinori iki viešbučio važiuoti valandą ar ilgiau. Iki miestelio centro nuo „Viva Club“ kilometras. Tiesa, teks įveikti daug laiptelių.

 


Maistas
Šiame viešbutyje yra tik vienas maitinimo tipas – jie jį vadina Maximum All Inclusive. Be pusryčių, pietų ir vakarienės, svečiai dar vaišinami užkandžiais prie baseino. Turiu pasakyti, kad maisto pasirinkimas čia didelis, manau, kiekvienas ras ką nors tinkamo. O man, mėgstančiam beveik viską, buvo gaila tik dėl to, kad skrandžio talpa ribota, nes norėjosi išragauti viską.

 

Mūsų viešnagės metu viešbutis šventė savo gimtadienį. Ta proga vakarienė buvo itin ištaigi. Stalai buvo nukrauti gal dvigubai daugiau nei įprastą vakarą, o salės viduryje puikavosi didžiulis tortas su viešbučio atvaizdu.

 


Pramogos
Viešbučio svečiams nuobodžiauti neleido animatoriai – visą dieną vykdavo žaidimai prie baseino ar sporto aikštelėje, o vakarais koncertai, karaoke, misterių ir misių rinkimai.

 

Mūsų didžiausia pramoga tapo pasivaikščiojimai miestelyje, laikas prie jūros ir kelionės į Varną. Viešbučio darbuotojai padės rasti, iš kur išvažiuoja nemokamai pirmyn ir atgal į Varną vežantis autobusas. Jis sustoja tik galutiniame taške – prie prekybos centro Mall Varna. Visai verta ten užsukti, nes, pavyzdžiui, drabužių galite rasti pigiau nei Lietuvoje. O jei apsipirkinėjimai atostogų metu nedomina, galima tiesiog pasivaikščioti po miestą ir pasidaryti ekskursiją patiems.

 


Patarimas iš asmeninės patirties
Saugokitės įkyrių taksistų. Jei Egipte ir Turkijoje sunku atsiginti prekeivių, tai čia aktyviai savo paslaugas siūlo taksi vairuotojai.