The Westbridge

The Westbridge

The Westbridge – puikaus kainos ir kokybės santykio viešbutis strategiškai geroje vietoje (vos 3 minutės kelio pėsčiomis iki Stratford High Street DLR stotelės ir 10 minučių – iki Westfield Stratford City prekybos centro).

 

Adresas: 335 ir 337 High Street,
Londonas E15 2TF, Jungtinė Karalystė
Telefono nr.: +44 20 3327 4969

Aprašymas

kambarys
Moderniai įrengti kambariai yra elegantiški bei gerai aprūpinti. Svečių patogumui kiekviename kambaryje yra LCD televizorius, šaldytuvas, elektrinis virdulys su mini rinkiniais popiečio arbatėlei, seifas bei įrengta oro vėdinimo sistema. Veikia nemokamas belaidis internetas. Buvau apsistojęs standartiniame dviviečiame numeryje su vaizdu į vidinį kiemą. Vietos nebuvo daug, tačiau jaučiausi gerai – tvarkingas, gerai įrengtas kambarys su darbo stalu, foteliu.

 

detalės
Interneto sparta pakankamai gera, lova gal kiek per minkšta, pagalvės – taip pat. Kambario temperatūra buvo „patogi“ ir be papildomo reguliavimo. Vonios kambaryje pusiau lietaus dušas ir nusiprausimui reikalingos priemonės.

 

personalas
Mandagus, paslaugus, besišypsantis, noriai bendraujantis.

 

vieta
Labai gera, jei reiktų vertinti susisiekimą su miesto centru. Pokerio kambarys (Aspers Casino Stratford) pėsčiomis pasiekiamas per 10 minučių. Geras susisiekimas su Stansted oro uostu. Nuo Luton oro uosto visuomeniniu transportu šiek tiek komplikuota, o taksi kainuoja apie 60 svarų sterlingų.

 

paslaugos
Verslo centras, treniruoklių salė, restoranas, lounge zona.

 

detalesnis aprašymas
Viešbutyje rasite ir 24/7 dirbantį mini verslo centrą (kompiuteris su spausdintuvu). Taip pat viešbutyje yra įrengta ir treniruoklių salė. Kasdien patiekiami savitarnos pusryčiai, tačiau yra galimybė ir papietauti ar pavakarieniauti – restorane siūlomi paprasti ir visame pasaulyje žinomi patiekalai (sumuštiniai, salotos, mėsainiai, kepsniai).