Radisson Blu Sky

Radisson Blu Sky

Radisson Blu Sky – Talino verslo centre esantis viešbutis (vos 5 minutės kelio pėsčiomis iki Radisson Blu Hotel Olümpia ir 10 minučių – iki senamiesčio).

Gražiai atnaujinti kambariai yra elegantiški bei pakankamai erdvūs. Svečių patogumui kiekviename kambaryje yra LCD televizorius, elektrinis virdulys, seifas bei įrengta oro vėdinimo sistema. Veikia nemokamas belaidis internetas.

 

Adresas: Rävala puiestee 3, 10143 Talinas, Estija
Telefono nr.: +372 682 3000

Aprašymas

kambarys
Buvau apsistojęs standartiniame dviviečiame numeryje su vaizdu į Radisson Blu Olümpia pusę. Tikrai tvarkingas, gerai įrengtas ir pakankamai erdvus kambarys su darbo stalu, foteliu ir įmantriu šviestuvu.

detalės
Interneto sparta gera, lova patogi, pagalvės minkštumas neerzinantis, kambario temperatūra „patogi“ be papildomo reguliavimo, vonios kambaryje viskas, ko reikia.

personalas
Mandagus, paslaugus, besišypsantis.

vieta
Labai gera, jei reiktų vertinti atstumą iki centro, senamiesčio, pokerio kambarių bei oro uosto. Visi išvardinti objektai greitai pasiekiami. Didžioji dalis pėsčiomis.

paslaugos
Verslo centras, treniruoklių salė, sauna, restoranai, baras

detalesnis aprašymas
Visą parą dirbančios registratūros personalas pasirūpins asmeninio asistento (konsjeržo) ar kambarių aptarnavimo paslaugomis. Viešbutyje rasite ir 24/7 dirbantį verslo centrą. Jei per naktį nuotoliniu būdu tektų bendrauti su partneriais iš kito pasaulio krašto, užsitęstų derybos ar pokerio sesija, prieš pusryčius galėtumėte atsipalaiduoti saunoje (rytais ši paslauga nemokama, vėliau – už papildomą mokestį). Taip pat viešbutyje yra įrengta ir treniruoklių salė.

Kasdien patiekiami savitarnos pusryčiai, tačiau yra galimybė ir papietauti ar pavakarieniauti – restorane „Seasons“ siūlomi tarptautiniai valgiai, o „Madissoni“ – ant grotelių keptas maistas. Lengvi užkandžiai ir gėrimai patiekiami vestibiulyje esančiame bare bei terasoje „Lounge24“, iš kurios atsiveria Talino bei jūros panorama.

Už papildomą mokestį organizuojami pervežimai iš Talino Lennart Meri oro uosto (4,5 km). Atvykusieji nuosavu automobiliu galės jį palikti viešbučio aikštelėje.