Radisson Blu Olümpia

Radisson Blu Olümpia

Radisson Blu Olümpia – Talino panoramos orientyras suteikia daugiau nei prabangų apgyvendinimą Estijos sostinės centre.

 

Adresas: Liivalaia 33, 10118 Talinas, Estija
Telefono nr.:+372 631 5333

 

Aprašymas

kambarys
Buvome apsistoję standartiniame dviviečiame numeryje su papildoma maža kušete bei pristatoma vaikiška lovyte. Tvarkingas, gerai įrengtas su darbo stalu ir foteliu.

detalės
Interneto sparta gera, lova patogi, pagalvės minkštumas neerzinantis, kambario temperatūra „patogi“ be papildomo reguliavimo, vonios kambaryje viskas, ko reikia.

personalas
Mandagus, paslaugus, besišypsantis.

vieta
Labai gera, jei reiktų vertinti atstumą iki centro bei oro uosto. Šalia viešbučio rasite ir vietų apsipirkti, ir muziejų, ir teatrą. Įvairių šaltinių vertinimu, viešbutis puikiai tinka atvykstantiems verslo reikalais ar besirenkantiems laisvalaikio keliones.

paslaugos
verslo centras, treniruoklių salė, baseinas, restoranas, baras

detalesnis aprašymas
Viešbutis yra vos už trijų kilometrų nuo Talino Lennart Meri oro uosto. Svečiai gali atsipalaiduoti viename iš 390 gerai įrengtų kambarių su nemokamu didelės spartos belaidžiu internetu. Viešbutyje įrengtas puikus sveikatingumo centras bei visa reikalinga technika aprūpintos konferencijų salės.

 


Atvykimas
Nedidelis Talino oro uostas (TLL/EETN) yra vos už 5 kilometrų nuo miesto centro, ant rytinio Ülemiste ežero kranto.

Nuo oro uosto iki viešbučio galite keliauti…
taksi – norėdami išvengti per didelių kainų, rekomenduojama rinktis Tulika Takso, Tallink Takso arba Tallinna Takso. Šių įmonių automobiliai laukia keleivių prie terminalo durų. Kelionė užtruks penkias minutes, o kainuos 7-10 eurų.

autobusu – ieškokite Lennujaam stotelės prie oro uosto, o tuomet sulaukę #2 važiuokite į miesto centrą. Būkite atidūs, kadangi tiek išvažiuojantys, tiek atvažiuojantys autobusai stoja toje pačioje stotelėje. Tai važiuodami iš oro uosto į viešbutį rinkitės autobusą važiuojantį Reisisadam; kuomet iš viešbučio važiuosite į oro uostą, jums reiks važiuojančio į Mõigu! Kelionė neužtruks ilgai, kadangi tai vos 5 stotelės (išlipti reikia Tornimäe). Bilietą galite įsigyti bet kuriame R-Kiosk, terminale, arba autobuse (atsiskaitant grynaisiais). Kelionė autobusu užtruks 11 minučių, o bilietas kainuoja €1,60.