Perunika

Perunika

Pirmiausia, ko gero, reiktų trumpai papasakoti apie Auksines Smiltis (Golden Sands). Vienas didesnių šio kurorto magnetų – Juodosios jūros skalaujamas paplūdimys. Tai vienas švariausių ir geriausių smėlio paplūdimių visoje Europoje, turintis mėlynosios vėliavos sertifikatą. Gultai su skėčiais prie jūros mokami, tačiau mėgstantys taupyti saulės voniomis gali mėgautis gulėdami ant rankšluosčių.

 

Aprašymas

O šiaip Auksines Smiltis palyginčiau su Palanga. „Pagrindinis veiksmas“ čia taip pat vyksta vienoje gatvėje, kurioje siūlomos pramogos identiškos (įvairūs atrakcionai, portretų piešimas, suvenyrų parduotuvėlės, užkandinės, barai, klubai). Muzika nutyla tik paryčiais, tad norintiems netrukdomai išsimiegoti, siūlyčiau pasiieškoti viešbučio toliau nuo šios gatvės.

Perunika“ yra šios centrinės gatvės pradžioje. Taigi Jūsų miego kokybė priklausys nuo to, į kurią pusę bus nukreipti kambario langai. Asmeniškai pats gavau kambarį su vaizdu į jūrą, tad skųstis neturiu kuo. Pats viešbutis yra nedidelis, švarus, tvarkingas, darbuotojai paslaugūs ir mandagūs. Personalas įvairaus amžiaus, todėl susikalbėti angliškai su vyresniais gali pavykti ne visada, tačiau rusiškai – be problemų.


Lokacija
Auksinės Smiltys yra puikus kurortinis miestelis dar ir dėl to, kad nuo Varnos oro uosto yra nutolęs mažiau nei 20 kilometrų. O ir iki pačios Varnos iš Vilniaus skrydis tetrunka apie 2 valandas. „Perunika“ yra miestelio pradžioje, tad kelionė iki jo nuo oro uosto ilgai neužtrunka.

Maistas
Pasirinkus all-inclusive maitinimo tipą viešbutyje, siūlomi pusryčiai, atsigaivinimas (ledai, gaivieji gėrimai), pietūs, užkandžiai prie popiečio arbatos (sumuštiniai, saldūs kepiniai) ir vakarienė. Maisto įvairovė ne pati didžiausia, bet kaip trijų žvaigždučių viešbučiui – pasirinkimas geras. Jeigu mėsos patiekalu kurią dieną ir nusivilsite, viską atpirks vietiniai švieži ir sultingai saldūs vaisiai.

Pramogos
Viešbutyje yra tik baseinas, tad pramogų teks ieškoti patiems. Kadangi pokerio turnyrų serija nevyko, o į kasdien rengiamus žaidėjai rinkosi itin vangiai, tai pats daugiausiai laiko leidau žaisdamas mini golfą ir gaudydamas saulės spindulius paplūdimyje. Tiesa, teko apsilankyti ir 6D kine! Neklauskit, kas tai yra, nes kur buvo ta šeštoji dimensija, taip ir nesupratau. Centrinėje gatvėje esančios pasilinksminimo vietos orientuotos į jaunimą, todėl vos ne kas vakarą organizuojami putų vakarėliai. O į barus užeiti kviečia itin viliojantys svaiginančių gėrimų pasiūlymai (du perki – trečias nemokamai, vieną perki – antras nemokamai, merginos liemenėlė keičiama į kokteilį ir t.t.).

Patarimas iš asmeninės patirties
Gatvėse matysite nemažai kioskų ir žmogelių, kurie geru kursu siūlys išsikeisti eurus ar dolerius į vietinę valiutą. Tik po to, kai jau laikiau netikrus pinigus rankose, iš viešbučio personalo išgirdau perspėjimą apie apgavikus. Tad būkit budrūs ir „nepasimaukite“!