Flamenco Beach & Resort

Flamenco Beach & Resort

Puikus viešbutis šeimai ir/ar žmonėms, ieškantiems ramybės ir įvairaus poilsio. Flamenco Beach & Resort yra ant Raudonosios jūros kranto, tarp Hurgados ir El Quseir miestų. Išėjus iš viešbučio teritorijos be jūros pamatysite tik dykumą ir tolumoje šviečiantį El Quseir.

 

Adresas: Kilo 7 Quseir Safaga Road, 84712, Egiptas
Telefono nr.:+20 65 3350200

Aprašymas

Lokacija
130 kilometrų (apie 2 val.) nuo Hurgados ir 70 kilometrų (apie 45 min.) nuo Marsa Alam oro uostų. Minėtasis El Quseir maždaug už 5 kilometrų. Iki jo visus norinčius gali nugabenti specialus viešbučio autobusas.


Maistas
Nesu labai išrankus maistui, todėl kur bekeliaučiau, visada randu savo skrandžiui ką nors tinkamo. Čia rinktis tikrai buvo iš ko – daug rūšių šviežių daržovių salotų, įvairios mėsos (žvėrienos, paukštienos, jautienos) patiekalai, gausus desertų bei vaisių stalas.


Pramogos
Kaip ir visuose 4-5 žvaigždučių viešbučiuose, buvo animatoriai, kurie neleido nuobodžiauti nei dienomis, nei vakarais. Vandens malonumų mylėtojai tiesiog privalo panardyti Raudonojoje jūroje. Viešbučio teritorijoje taip pat yra kelios suvenyrų krautuvėlės su visai neįkyriais prekeiviais. Net jei pirkti nieko nežadate, patariu ten apsilankyti ir pabendrauti su vietiniais. Gerdami kartu raudonąją arbatą galėsite pasiklausyti jų gyvenimo istorijų, kurios ir prajuokina, ir priverčia susimąstyti.


Patarimas iš asmeninės patirties
Visi žinome, kad Egipte nerekomenduojama gerti vandens iš krano. Šios taisyklės griežtai laikiausi. Tačiau rytais gėriau ledukais atšaldytas sultis visai nepagalvodamas, kad ledas daromas iš to uždrausto gerti vandens. Spėkite, kur bėgdavau iškart po pusryčių?..