St Georgio

St Georgio Hotel – 84 kambarius turintis viešbutis yra netoli Gants Hill metro stoties (ir vos puskilometris nuo Valentines parko). Iki Westfield Stratford City galima nuvažiuoti per 12 minučių. Šis labai elementarias apgyvendinimo sąlygas teikiantis ūkio subjektas yra įspraustas tarp parduotuvių ir barų. 15 minučių automobiliu iki City Airport ir 30 minučių – iki Stansted Airport.

 

Adresas: 454 Cranbrook Road,
Ilford, IG2 6LL, Jungtinė Karalystė
Telefono nr.: +44 20 8554 4411

Skaityti

Best Western Ilford

Best Western Ilford Hotel – 35 kambarius turintis viešbutis neblogoje vietoje (vos 300 metrų nuo Ilford Railway Station, Gants Hill Underground Station – už kilometro, iki Westfield Stratford City prekybos centro nuvažiuosite per 10 minučių).

 

Adresas: 3-5 Argyle Road,
Ilfordas IG1 3BH, Jungtinė Karalystė
Telefono nr.: +44 844 387 6286

Skaityti

The Westbridge

The Westbridge – puikaus kainos ir kokybės santykio viešbutis strategiškai geroje vietoje (vos 3 minutės kelio pėsčiomis iki Stratford High Street DLR stotelės ir 10 minučių – iki Westfield Stratford City prekybos centro).

 

Adresas: 335 ir 337 High Street,
Londonas E15 2TF, Jungtinė Karalystė
Telefono nr.: +44 20 3327 4969

Skaityti

Radisson Blu Sky

Radisson Blu Sky – Talino verslo centre esantis viešbutis (vos 5 minutės kelio pėsčiomis iki Radisson Blu Hotel Olümpia ir 10 minučių – iki senamiesčio).

Gražiai atnaujinti kambariai yra elegantiški bei pakankamai erdvūs. Svečių patogumui kiekviename kambaryje yra LCD televizorius, elektrinis virdulys, seifas bei įrengta oro vėdinimo sistema. Veikia nemokamas belaidis internetas.

 

Adresas: Rävala puiestee 3, 10143 Talinas, Estija
Telefono nr.: +372 682 3000

Skaityti

Flamenco Beach & Resort

Puikus viešbutis šeimai ir/ar žmonėms, ieškantiems ramybės ir įvairaus poilsio. Flamenco Beach & Resort yra ant Raudonosios jūros kranto, tarp Hurgados ir El Quseir miestų. Išėjus iš viešbučio teritorijos be jūros pamatysite tik dykumą ir tolumoje šviečiantį El Quseir.

 

Adresas: Kilo 7 Quseir Safaga Road, 84712, Egiptas
Telefono nr.:+20 65 3350200

Skaityti

Perunika

Pirmiausia, ko gero, reiktų trumpai papasakoti apie Auksines Smiltis (Golden Sands). Vienas didesnių šio kurorto magnetų – Juodosios jūros skalaujamas paplūdimys. Tai vienas švariausių ir geriausių smėlio paplūdimių visoje Europoje, turintis mėlynosios vėliavos sertifikatą. Gultai su skėčiais prie jūros mokami, tačiau mėgstantys taupyti saulės voniomis gali mėgautis gulėdami ant rankšluosčių.

 

Skaityti

Viva Club

 

Viva Club viešbutis yra tame pačiame Auksinių Smilčių (Golden Sands) miestelyje kaip ir Perunika, tik kiek tolėliau nuo centro. Sugrįžti į šį kurortą traukė puikios oro sąlygos, šilta jūra, nebrangus alus ir pokerio kambarys.

 

Atokesnį viešbutį rinkomės neatsitiktinai, mat su žmona laukėmės dukrytės ir norėjosi, kad nereikėtų nerimauti dėl garsios muzikos ar triukšmaujančių paauglių. Nors viešbučio pavadinimas skamba itin jaunatviškai, poilsį šiame viešbutyje mums rasti vis tik pavyko.
Skaityti

Edelweiss

 

Pačiame miestelio pakraštyje esantis Edelweiss viešbutis mūsų atostogoms su dukryte tiko, mat norėjome apsistoti kuo toliau nuo centrinės gatvės šurmulio ir linksmybių iki paryčių. Pats viešbutis mums pasirodė ramus, tvarkingas ir labiausiai mėgstamas turistų iš Vokietijos, Lenkijos, Rusijos bei Baltarusijos. Mūsų nuomone, viešbutis labiau atitinka 3, o ne 4 žvaigždučių standartus.

Nors Bulgarijoje svečiavomės jau trečią kartą, tačiau tik šiame viešbutyje susidūrėme su susikalbėjimo problema. Angliškai buvo galima susišnekėti tik su mergina iš registratūros ir keliais barmenais. Visi kiti darbuotojai net ir rusiškai nekalbėjo (arba kalbėjo labai minimaliai). Tad kartais tekdavo gestais paaiškinti, ko tau reikia.

Skaityti